Endurance Onslaught 6.0
Podanie v2


Name:
Piotr
Age: 16
Nick: Soreu
Belt: Green
Favorite mods: DeathDancing, AikidoBigDojo, and Jousting(:F)
Do you have any Art/Video making skills?: No
What can you offer us?: Me, some crazy ideas, and... hmm nothing else
Why do you want to join?: I don't want to make my own clan, and i don't want to join any english... I'm from Poland, so I'm looking for Polish clan
How often do you play toribash? [1-7 days in week]: 5 usually
Any 2 replays: ---


W istocie Miroke, finezją to może owe podanie nie grzeszy, jednakże to nie konkurs na wierszyk miesiąca - z tego co wiem przynajmniej...
A co do pisania podania po polsku - nie chciało mi się go pisać po angliesku z wielu powodów, ale to raczej mało kogo obchodzi, i nie zamierzam wdawać się w niepotrzebne konflikty z tego powodu -.-

A co do złamania już pierwszej zasady tego tematu - zanim się ktoś doczepi - kilka osób i tak wie, że było pisane raczej na szybko, jakkolwiek, rpl'i nie dodałem, bo ich nie miałem; Raczej rzadko coś zapisuje, o SP już nie wspominając... dobrze że chociaż znieśliście tą zasadę do byle jakich 2 rpl'i...

P.S.Jeszcze coś źle?
Attached Files
Podanie-ToP_MP-V1.rpl (111.7 KB, 5 views)
Podanie-ToP_SP-V1.rpl (35.6 KB, 3 views)
Last edited by Soreu; Jul 28, 2011 at 03:21 PM.
Name : Paweł
Age: 14
Nick: WorldEater
Belt: Black
Favourite mods: Judo, Taeykyon, Aikido bd
What can offer us: Cool fighting, nice atmosphere, simple and nice textures
I want to join, beacuse this is new clan (I think that) andI can take a useful position in the clan
Attached Files
murder2.rpl (21.9 KB, 3 views)
murder.rpl (33.2 KB, 2 views)
360 chests - nice hacks.rpl (52.5 KB, 2 views)
possible_decap.rpl (38.1 KB, 2 views)
Ehh, DODAJCIE SWOJE ACHIEVEMENT CARDS!




Originally Posted by WorldEater View Post
Name : Paweł
Age: 14
Nick: WorldEater
Belt: Black
Favourite mods: Judo, Taeykyon, Aikido bd
What can offer us: Cool fighting, nice atmosphere, simple and nice textures
I want to join, beacuse this is new clan (I think that) andI can take a useful position in the clan


Fail, klan ma 3 miesiące. Co do podania jestem raczej na tak, ale musisz być aktywny u nas w temacie.

Soreu, ty już czuj się przyjęty, znamy ciebie już jako klan [poza Miroke, bo nie mógł grać z nami na serwie]. Dodaj tylko achievement card.

Mq1... tak samo, ale 2 replaye to chyba nie jest wymaganie... Dodaj jeden i sie zastanowimy :P
Last edited by MrNorbert; Jul 28, 2011 at 03:11 PM.
ToP Leader
WorldEater , jestem na tak chodź trochę ci aplikacja nie wyszła (chodzi głównie o to , że twoja aplikacja jest trochę krótka i napisałeś że klan jest nowy a istnieje on już 3 miesiące ).

Soreu , no teraz ci aplikacja o wiele lepiej wyszła niż za pierwszym razem jestem na tak
WorldEater, jak możesz, to daj swoje GG bo za cholere nie mogę cię in-game namierzyć i przetestować
Name: Jacek Ryński <Lunatyk>
Age: 15
Favourite mods: Aikido i aikido big dojo.
Do you have any Art/Video making skills?: Nie. Ale popróbuję jeśli bedzie to konieczne
What can you offer us?: Oferuję swoje skromne znolności.
Why do you want to join?: Zawsze chciałem być w jakimś klanie (zgrupowaniu) w Toribashu, a kilku ludzi poleciło mi ten klan.
How often do you play toribash?: Siedem dni w tygodniu, mam dużo wolnego czasu.
Any 2 replays:
Something about me: Jestem graczem posiadającym znaczny nadmiar wolnego czasu, więc całą swoją energię wkładam w Toribash'a... Mam spore doświadczenie, gram już od kilku lat, a na drodze swojej kariery tworzyłem wiele mniej znanych postaci. Mój "archievment bar" nie jest zadowalający, bo ta postać jest nowa... Zapomniałbym dodać, że znam co nieco angielskiego. Myślę, że powiedziałem to co najważniejsze...
Attached Files
najlepszy.rpl (121.8 KB, 5 views)
001.rpl (43.9 KB, 4 views)
002.rpl (24.7 KB, 4 views)
Last edited by Lunatyk; Aug 5, 2011 at 03:12 PM.
OK, świetnie. Napisz mi na PM swój numer gg dla lepszego kontaktu i z tobą zagram . Masz duże szanse na dostanie się do klanu, ale musisz odwiedzać nasz temat i w nim pisać posty.
ToP Leader


Name: Bartosz
Age: 11
Favorite mods: aikido,wushu,crouchingtiger
Do you have any Art/Video making skills?: nie, staram się tylko doskonalić swoje umiejętności
What can you offer us?: mnie, moje pomysły
Why do you want to join?: potrzebuję klau dla doskonalenia umysłu
How often do you play toribash? [1-7 days in week]: zależy czy mam czas
Any 2 replays:http://www.youtube.com/watch?v=mCLySlMiLyo http://www.youtube.com/watch?v=Ndb-gm_0m00 http://www.youtube.com/watch?v=XB_9XoDGbss http://www.youtube.com/watch?v=fZHW1TimgtI
Last edited by bartiko00; Aug 7, 2011 at 04:13 PM.