Ranking
Kurde, weź Norbert coś może napisz żeby wiara nie podawała nazwisk - od tak dla ich własnego bezpieczeństwa...
Name: WisiMii
Age: 15
Favorite mods: Judo.tbm (only Judo and only MP.)
Do you have any Art/Video making skills?: No.
What can you offer us?: My skills and my time.
Why do you want to join?: I want be in a clan and Lunatyk tell me about You. ;)
How often do you play toribash? [1-7 days in week]: Everyday, 2-3 hours.
Any 2 replays: Epic Names... ^.^
Something about me: I like music (old, classic Rock). I love playing on my guitar, hah. xD Oh and I'm never playing SinglePlayer in TB...
Attached Files
aaaa.rpl (32.8 KB, 5 views)
ifif aaa.rpl (24.8 KB, 4 views)
Last edited by WisiMii; Aug 7, 2011 at 08:46 PM.
Raczej nie, Pizdu powrócił i zaostrza reguły : )

Jak chcecie do klanu to musicie sie z nami umowic na "test", musimy zobaczyc jak gracie
ToP Leader
wisimi a co ci wisi nie no sory to mnie rozwala ej WISIMI wisimi cos nie dobra skonczylem ^^ musze cie zobaczyc w akcji jak ramba on jest dobry w toribash widzialem jak byl u mnie ^^
pizdek jest jak terminator jak chwyci to juz nie pusci chyba ze mu odetn zailanie
Nie powiem, spodziewałem się tego... Nick mam taki, a nie inny, tylko z jednego powodu. Jak zakładałem pocztę wszystko było pozajmowane to wpisałem że mój login mi wisi (wtedy akurat "wisi_mi") i tyle xD A jak chcecie "testu" to napiszcie na GG - 12138847
http://www.toribash.com/usercard/qoles.png -Name : Paweł T ( qoles )
-Age : 16
-Belt : brown , 800 Qi
-Rank : 2841
-Win Ratio :47,45%
-Forum Activity : Sometimes
-In-game Activity : 4-5 Hours
-Why you would like to join : want to let get to know new people and carry forward the clan
-Special Talents : Aikido
-Hobby : Computer games
mam na imię paweł i lubię grać przede wszystkim w TB lubię też siedzieć na facebooku mój nick wywodzi się z tego że kiedyś jakis koles mnie tak wyzywal i ... zostało
Attached Files
best.rpl (16.6 KB, 2 views)
fffff.rpl (313 Bytes, 2 views)
Hmm, przykro mi ale zgodnie z nowymi zasadami musisz dobić black belta. Juz nie duzo ci zostalo, jak to zrobisz to zapraszamy : D
ToP Leader